Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Inicjatywa gdyńskiego SLD ws. bezpłatnej komunikacji dla seniorów.

Przedstawiciele Rady Miejskiej SLD w Gdyni podjęli działania na rzecz bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla seniorów powyżej 60 lat w przypadku kobiet oraz 65 lat w przypadku mężczyzn. Prof. Joanna Senyszyn, Marcin Strzelczyk (Przewodniczący Rady Dzielnicy Redłowo) oraz Michał Gajowy (radny w Radzie Dzielnicy Pogórze) złożyli dziś w Urzędzie Miasta Gdyni wniosek o rejestrację inicjatywy mieszkańców do podjęcia uchwały Rady Miasta Gdyni w tej kwestii.

 Inicjatywa gdyńskiego SLD ws. bezpłatnej komunikacji dla seniorów.Inicjatywa gdyńskiego SLD ws. bezpłatnej komunikacji dla seniorów.Inicjatywa gdyńskiego SLD ws. bezpłatnej komunikacji dla seniorów.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem